Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264292776 |
| Kvaliteet | +Line Pro |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 170A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 54mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −95° |
| ACAUTO | AC-CBA2095 |
| AS-PL | A3268 |
| BMW | 7796125, 7801173, 12312586296, 12317796125, 12317801173, 12318510090 |
| BOSCH | 0 986 083 470, 1 986 A01 283 |
| BTS Turbo | G107361, G107914, G107915 |
| BV PSH | 215.557.170.000, 215.557.170.280, 215.557.170.340, 215.557.170.500 |
| DIEDERICHS | 8460026 |
| ERA | 210735, 210735A, 210735R |
| EUROTEC | 12090398 |
| HC-Cargo | F 032 114 385 |
| JP GROUP | 1490102900 |
| KAMOKA | 8620276, 8620277, 8630127 |
| LUCAS | LRA03269 |
| MAGNETI MARELLI | 063732095010 |
| MEAT & DORIA | 5515158 |
| METZGER AUTOTEILE | 2390086 |
| RIDEX | 4G0251, 4G0251P, 4G0251R |
| STELLOX | 06-10980-SX |
| VALEO | 200237, 439605, 440108 |
| VEMO | V20-13-50025 |