Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264291717 |
| Kvaliteet | +Line Pro |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 220A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 49mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| AS-PL | A3381S |
| BMW | 7560988, 7560989, 12317560988, 12317560989 |
| BTS Turbo | G107372, G107933, G107934 |
| BV PSH | 215.537.220.000, 215.537.220.346, 215.537.220.500 |
| DOLZ | AFC046 |
| EUROTEC | 12090364 |
| HC-Cargo | F 032 116 489 |
| LUCAS | LRA03227 |
| Schaeffler INA | 535 0254 10 |
| VALEO | 439603, 440096 |
| VEMO | V20-13-50031 |