Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264204045 |
| Kvaliteet | +Line Pro |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 150A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 48,9mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 180° |
| ACAUTO | AC-CBA1660, AC-CBA1774 |
| AS-PL | A01259(SEG), A0217, A0270, A0270(SEG), A0613PR, A3161 |
| AUTLOG | RT5065 |
| BMW | 12317516490, 12317516723, 12317516724, 12317521384, 12317521385, 12317521490, 12317521491, 12317522962, 12317532965, 12317532966, 12317532969, 12317533270 |
| BOSCH | 0 124 515 098, 0 124 525 059, 0 124 525 561, 0 986 046 270, 0 986 047 240, 1 986 A00 909, F 032 113 871 |
| BTS Turbo | G100586, G100587, G101032 |
| BV PSH | 215.530.150.010, 215.530.150.280, 215.530.150.340 |
| Borsehung | B13010 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9005, AP9021 |
| DENSO | DAN3006 |
| DOLZ | AFC050, AFC052 |
| ERA | 210855, 210855A, 210855R, 211100R |
| ESEN SKV | 11SKV038 |
| EUROTEC | 12046270, 12047240 |
| FEBI BILSTEIN | 31743, 193428 |
| FIAT | 7532969 |
| GM | AG1555, AG1555RB, P0066, P0075 |
| HC-Cargo | F 032 115 867, F 032 135 172, F 032 138 236, F 032 140 093, F 032 141 233, F 032 142 268, F 032 142 270, F 032 230 732, F 032 230 777, F 032 233 563, F 032 234 150, F 032 234 169, F 032 235 475, F 032 333 103, F 032 333 119, F 032 B30 731, F 032 B30 732, F 032 B91 643 |
| HELLA | 8EL 012 426-371, 8EL 012 428-741, 9XU 358 038-411 |
| JP GROUP | 1490101700 |
| KAMOKA | 8620310, 8620599 |
| LUCAS | LRA02335, LRA02336 |
| MAGNETI MARELLI | 063731774010, 063732009010 |
| MAXGEAR | 30-0099, 30-0286 |
| MEAT & DORIA | 45082, 45169, 5510025, 5510025G |
| NTY | ESA-BM-000, ESA-BM-003 |
| OSSCA | 33702, 57720 |
| RIDEX | 1390F0043, 4G0138, 4G0138P, 4G0138R, 4G1055, 4G1055R, 4G1366, 542R0309, 542R0320, 542R0715 |
| SWAG | 20 93 1743 |
| Schaeffler INA | 529 0043 20, 535 0127 10, 535 0183 10 |
| VALEO | 200258, 437375, 437435, 439476, 443171, 595203 |
| VEMO | V20-13-35920, V20-13-47240, V20-13-50003 |
| vika | 91043301 |