Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264132614 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 150A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 59mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −34° |
| AS-PL | A3087, A3393(VALEO), A3393S, A3528S |
| BMW | 12317788223, 12317788248, 7788223AI01, 7789980AI01 |
| BTS Turbo | G103104, G106753, G107871 |
| BV PSH | 215.527.150.340, 215.527.150.500, 215.527.150.505 |
| ERA | 210260, 210260A, 210260R |
| EUROTEC | 12090252 |
| FIAT | 7788223 |
| HC-Cargo | F 032 113 407, F 032 135 169, F 032 135 469, F 032 139 447, F 032 139 449, F 032 140 084, F 032 140 263, F 032 231 857, F 032 231 868, F 032 235 069, F 032 235 369, F 032 900 313 |
| HELLA | 8EL 011 710-721, 8EL 011 711-551, 8EL 011 711-601 |
| KAMOKA | 8620053 |
| LUCAS | LRA02259 |
| MAGNETI MARELLI | 063731756010 |
| MAXGEAR | 55-0558 |
| MEAT & DORIA | 5515224 |
| RIDEX | 4G0170, 4G0170R |
| VALEO | 200235, 437410, 439450 |
| VEMO | V10-13-50115, V20-13-35880 |