Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264131945 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 150A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 54mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −95° |
| ACAUTO | AC-CBA1756 |
| AS-PL | A3087, A3393(VALEO), A3393S |
| BMW | 7787346, 12137788247, 12312249966, 12312249969, 12312542343, 12317787346, 12317788222, 12317788247 |
| BOSCH | 0 986 045 251 |
| BTS Turbo | G103105, G103106 |
| BV PSH | 215.514.150.340, 215.514.150.500 |
| ERA | 210260, 210260A, 210736R |
| EUROTEC | 12045250 |
| FEBI BILSTEIN | 188741 |
| FIAT | 7788222 |
| GM | AG1444, AG1444RB |
| HC-Cargo | F 032 113 407, F 032 135 169, F 032 135 469, F 032 139 447, F 032 139 449, F 032 140 084, F 032 140 263, F 032 231 857, F 032 231 868, F 032 235 069, F 032 235 369, F 032 900 313 |
| HELLA | 8EL 011 710-721, 8EL 011 711-551, 8EL 011 711-601 |
| KAMOKA | 8620053 |
| LUCAS | LRA01970 |
| MAGNETI MARELLI | 063731756010 |
| MEAT & DORIA | 52038, 5515224 |
| RIDEX | 4G0043, 4G0043P, 4G0043R |
| VALEO | 200032, 437309, 439305 |
| VEMO | V20-13-35880 |