Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264293216 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 90A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 49mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −95° |
| ACAUTO | AC-CBA1256 |
| AS-PL | A0157, A0157PR, A0177, A3349PR, A3349S |
| BMW | 1740624, 1740633, 14329771, 12311432960, 12311432962, 12311432976, 12311432977, 12311432978, 12311432982, 12311432983, 12311432984, 12311740624, 12311740626, 12311740633, 12311740635, 12317001592, 12317501592, 12317501687, 12411432977, 12411740624, 12411740626 |
| BOSCH | 0 123 315 013, 0 123 515 013, 0 986 040 390, 1 986 A01 180 |
| BTS Turbo | G100265, G102152, G107508 |
| BV PSH | 215.513.090.000, 215.513.090.341, 215.513.090.500 |
| ERA | 210164A, 210164R, 211273R |
| EUROTEC | 12040390 |
| FORD | 1432977, 1432978, 1432982, 1432984, 2549150, 7501592 |
| GM | AG0632, AG0632RB |
| HC-Cargo | F 032 111 873, F 032 135 169, F 032 135 469, F 032 135 533, F 032 136 937, F 032 139 124, F 032 230 944, F 032 231 868, F 032 331 003, F 032 333 110, F 032 333 119, F 032 B30 706, F 032 B91 325 |
| HELLA | 8EL 012 427-991 |
| KAMOKA | 8620383 |
| LOMBARDINI | SA144 |
| LUCAS | LRA01644, LRA02120, LRB00392 |
| MEAT & DORIA | 52037, 5515365 |
| RIDEX | 288R0074, 4G0116, 4G0116P, 4G0116R, 4G1085 |
| STELLOX | 06-71683-SX |
| VALEO | 200040, 436655, 437366, 439397, 593602 |
| VEMO | V10-13-50117, V20-13-40390, V30-13-39740 |
| WILSON | 90156315, 90156349, 90203582 |