Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264080137 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 105A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 45,9mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −60° |
| ACAUTO | AC-CBA1150 |
| AS-PL | A3029, A3076 |
| BMW | 12312244818, 12312244819, STC2227E, STC2228, STC2228E |
| BOSCH | 0 986 041 451 |
| BTS Turbo | G103048 |
| ERA | 210171R |
| EUROTEC | 12041450 |
| GM | AG0899, AG0899RB |
| HC-Cargo | F 032 111 788 |
| LAND ROVER | STC2227 |
| LUCAS | LRB00261 |
| OPEL | 6204014, 6204060, 9163942, 9512125, 90511442, 90542409 |
| RIDEX | 4G1226, 4G1226R |
| VALEO | 436619, 439062 |
| VAUXHALL | R1030080 |