Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264161058 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 180A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 49mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 8 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-CBA5779 |
| AS-PL | A0626PR, A0626S |
| BMW | 7507741, 7507995, 7523606, 7523608, 7526286, 12310304582, 12310413291, 12312523606, 12317507741, 12317507995, 12317523606, 12317523608, 12317526286 |
| BOSCH | 0 986 047 170 |
| BTS Turbo | G100236 |
| EUROTEC | 12047170 |
| HC-Cargo | F 032 115 473 |
| LUCAS | LRA02864 |
| POLMO | 17.464 |
| RIDEX | 4G1106 |
| WILSON | 90156485, 90156487 |