Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264695140 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 80A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 75mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −60° |
| ACAUTO | AC-CBA0503 |
| AS-PL | A0070 |
| BMW | 1711203, 1722418, 1726604, 1730257, 1231711203, 12311466087, 12311706056, 12311711203, 12311711204, 12311722418, 12311726601, 12311726604, 12311730257, 12312287828 |
| BOSCH | 0 986 034 170 |
| BTS Turbo | G100081 |
| EUROTEC | 12030650, 12034170 |
| FORD | 1534170 |
| LUCAS | LRA00715 |
| RIDEX | 4G0550, 4G0550R |
| VALEO | 436134 |
| VEMO | V20-13-34110, V20-13-35820 |
| WILSON | 90156313 |