Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264452682 |
| Kvaliteet | +Line Pro |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 180A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 56mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +90° |
| ACAUTO | AC-CBA6266 |
| AS-PL | A01366(SEG), A3493S, A3510S |
| BTS Turbo | G101176, G104380, G104384, G104385, G107096 |
| BV PSH | 205.567.180.000, 205.567.180.006, 205.567.180.280, 205.567.180.346, 205.567.180.500 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9090 |
| DOLZ | AFC020 |
| ERA | 211038A, 211038R |
| EUROTEC | 12090539 |
| GM | AG2176, AG2176RB |
| HC-Cargo | F 032 116 614 |
| HELLA | 8EL 015 637-451 |
| HITACHI | 136163 |
| LUCAS | LFOS127, LRA03711 |
| LUCAS FILTERS | LFOS127 |
| MAGNETI MARELLI | 063731349310, 063737661410, 943334931010 |
| MAXGEAR | 30-0312 |
| RIDEX | 4G1283, 542R0102, 542R0200, 542R0685 |
| Schaeffler INA | 529 0484 20, 529 0520 20, 535 0222 10 |
| VALEO | 200371, 439800, 440680, 592396 |
| VEMO | V10-13-50032, V10-13-50034 |
| VW | 059903018Q, 059903018QX, 059903019L, 059903019LX, 59903018Q, 59903018QX, 59903019L, 59903019LX |