Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264378159 |
| Kvaliteet | +Line Pro |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 140A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 56mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 180° |
| ACAUTO | AC-CBA6238 |
| AS-PL | A0599PR, A0599S, A3312PR, A3312S(P-INA) |
| BOSCH | 0 986 086 080, 1 986 A01 373, 1 986 A01 391, 1 986 A01 456, 1 986 A01 519, F 000 BL0 8P1 |
| BTS Turbo | G103909, G104080, G104092 |
| BV PSH | 205.556.140.011, 205.556.140.211, 205.556.140.281, 205.556.140.282, 205.556.140.346 |
| Borsehung | B12043, B12047 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9115 |
| DENSO | DAN1534 |
| DOLZ | AFC920851 |
| ERA | 209286R |
| EUROTEC | 12090486 |
| HC-Cargo | F 032 116 387 |
| HELLA | 8EL 015 630-031 |
| KAMOKA | 8620548, 8620641 |
| LUCAS | LRA03658 |
| MAGNETI MARELLI | 063731638710, 943363871010 |
| MAXGEAR | 30-0301 |
| MEAT & DORIA | 5510639G |
| OSSCA | 87513 |
| RIDEX | 1390F0102, 4G0552, 4G0552R, 542R0608 |
| Schaeffler INA | 535 0210 10 |
| VALEO | 439814, 440468 |
| VEMO | V10-13-90473 |
| VW | 06J903023A, 06J903023AX, 06J903023G |
| vika | 99031772001 |