Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264347759 |
| Kvaliteet | +Line Pro |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 150A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 56mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −90° |
| ACAUTO | AC-CBA1588, AC-CBA5952 |
| AS-PL | A0045, A0045PR, A0551PR, A0551S, A0576S, A0898S, A0987(SEG), A3108, A3108PR |
| AUTLOG | RT5005 |
| BOSCH | 0 986 044 330, 0 986 082 340, 0 986 085 020, 1 986 A00 841, 1 986 A01 043, 1 986 A02 371 |
| BTS Turbo | G100862, G100863, G101151, G106541 |
| BV PSH | 205.555.150.010, 205.555.150.280, 205.555.150.346, 205.555.150.390 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9022 |
| DENSO | DAN1542 |
| DOLZ | AFC002 |
| ERA | 209232R, 210076, 210076A, 210076R, 211076A |
| EUROTEC | 12044330, 12090492, 12090703 |
| FEBI BILSTEIN | 101530 |
| GM | AG0568, AG0568RB |
| HC-Cargo | F 032 113 751, F 032 115 901 |
| HELLA | 8EL 011 710-711, 8EL 011 711-571, 8EL 015 630-641 |
| JP GROUP | 1190103900 |
| KAMOKA | 8620124 |
| LUCAS | LRA01987, LRA03745 |
| MAGNETI MARELLI | 943315881010 |
| MAXGEAR | 30-0165, 55-0552 |
| MEAT & DORIA | 5510540, 5510540G, 5515395 |
| NTY | ESA-AU-005 |
| OSSCA | 69773 |
| RIDEX | 4G0032, 4G0032P, 4G0032R, 4G1002, 4G1002R |
| STELLOX | 06-10735-SX |
| Schaeffler INA | 529 0521 20, 529 0535 20, 529 0586 20, 535 0124 10 |
| VALEO | 200029, 437173, 439260, 439748, 440338, 443131 |
| VEMO | V10-13-44330 |
| VW | 03L903017, 03L903017E, 03L903017EX, 03L903017X, 04L903017, 04L903017D, 04L903017DX, 04L903017E, 04L903017EX, 04L903017X, 059903015F, 059903015FX |