Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264162093 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 140A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 56mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-CBA2007 |
| AS-PL | A0271, A0271(SEG), A0271PR, A0271SR |
| BOSCH | 0 124 525 113, 0 124 525 226, 0 986 081 370, 1 986 A00 888 |
| BTS Turbo | G100605, G100606, G101020 |
| BV PSH | 205.545.140.014, 205.545.140.280, 205.545.140.346 |
| Borsehung | B18474 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9115 |
| DOLZ | AFC920851 |
| ERA | 210850, 210850A, 210850R |
| EUROTEC | 12090346 |
| HC-Cargo | F 032 115 367, F 032 139 656, F 032 142 268, F 032 333 074, F 032 333 103, F 032 335 026 |
| HELLA | 8EL 011 713-041 |
| KAMOKA | 8620145 |
| LUCAS | LRA03244 |
| MAGNETI MARELLI | 063732007010 |
| MAXGEAR | 30-0301 |
| MEAT & DORIA | 5510560, 5510560G |
| OSSCA | 27417 |
| RIDEX | 1390F0102, 4G0890, 4G0890R, 542R0608 |
| STERLING | STA14355 |
| Schaeffler INA | 535 0210 10, 535 0226 10 |
| VALEO | 440794, 443255, 599189 |
| VEMO | V10-13-25113 |
| VW | 06H903016L, 06H903016LX |