Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264709557 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 180A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 49mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +90° |
| ACAUTO | AC-CBA6210 |
| AS-PL | A01367(SEG), A3304PR, A3304S, A3490PR, A3490S |
| AUTLOG | RT5005 |
| BOSCH | 0 986 084 730 |
| BTS Turbo | G101175, G104371, G104372, G104373, G104563, G107090, G107091 |
| BV PSH | 205.543.200.004, 205.543.200.280, 205.543.200.346, 205.543.200.500 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9022 |
| DOLZ | AFC002 |
| ERA | 209202, 209202R |
| EUROTEC | 12090668 |
| GM | 12563D |
| HC-Cargo | F 032 116 146 |
| HITACHI | LR1180852 |
| LUCAS | LRA03396 |
| MAGNETI MARELLI | 063737614610 |
| MAXGEAR | 30-0165 |
| MEAT & DORIA | 55101378G, 5515376 |
| NTY | ESA-AU-005 |
| RIDEX | 4G1139, 4G1139R, 4G1871R |
| Schaeffler INA | 529 0521 20, 529 0535 20, 529 0586 20, 535 0124 10 |
| VALEO | 439799, 444733, 592396, 599248 |
| VEMO | V10-13-50001 |
| VW | 03L903016, 03L903016A, 03L903016AX, 3L903016A, 3L903016AX |