Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264660452 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 150A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 57mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +90° |
| ACAUTO | AC-CBA2106, AC-CBA5804 |
| AS-PL | A3208, A3342PR |
| BOSCH | 0 986 083 960, 1 986 A02 443 |
| BTS Turbo | G107790, G107791 |
| BV PSH | 205.535.150.004 |
| ERA | 209230, 209230A, 209230R |
| EUROTEC | 12090891 |
| GM | 12546D |
| HC-Cargo | F 032 0PX 602, F 032 115 631, F 032 135 169, F 032 142 270, F 032 142 272, F 032 231 557, F 032 330 073, F 032 330 297, F 032 333 110, F 032 333 119, F 032 B91 867 |
| HELLA | 8EL 015 659-051 |
| KAMOKA | 8620114 |
| LUCAS | LRA03114 |
| MAGNETI MARELLI | 943321061010 |
| MAXGEAR | 55-0513 |
| MEAT & DORIA | 5515380 |
| RIDEX | 4G0966, 4G0966R, 4G0967, 542R0102 |
| VALEO | 200264, 439775, 440211 |
| VEMO | V10-13-50003, V10-13-50056 |
| VW | 059903016J, 059903016JX |