Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264293032 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 150A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 64mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 180° |
| AS-PL | A3690S |
| BTS Turbo | G107883, G107884 |
| BV PSH | 205.529.150.500 |
| DOLZ | AFC021 |
| ERA | 216266 |
| EUROTEC | 12090608 |
| GM | P0202 |
| LUCAS | LRA03117 |
| MEAT & DORIA | 45129, 52207 |
| NTY | ESA-AU-009 |
| RIDEX | 1390F0096, 542R0495 |
| Schaeffler INA | 529 0509 20, 535 0130 10 |
| VALEO | 437563, 439564, 443161 |
| VEMO | V10-13-50021 |
| VW | 06E903016E, 06E903016EX |