Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264103119 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 150A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 65mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −60° |
| ACAUTO | AC-CBA1746, AC-CBA1813 |
| AS-PL | A0160, A0160(SEG), A0160PR, A0303, A0303(SEG), A0303PR, A3262, A5374S, AP0077S |
| ASHIKA | AL-202JM |
| BOSCH | 0 124 615 007, 0 986 044 480, 1 986 A00 935, 1 986 A01 166 |
| BTS Turbo | G100680, G107770 |
| BV PSH | 205.512.150.340, 205.512.150.500 |
| DENSO | DAN3033 |
| ERA | 210695, 210695R |
| EUROTEC | 12044480 |
| FEBI BILSTEIN | 101526 |
| GM | AG1095, AG1095RB |
| HC-Cargo | F 032 113 510, F 032 135 169, F 032 135 172, F 032 139 449, F 032 139 656, F 032 139 925, F 032 140 084, F 032 140 263, F 032 142 268, F 032 230 732, F 032 230 777, F 032 231 868, F 032 234 602, F 032 235 835, F 032 333 103, F 032 335 026, F 032 900 313, F 032 B30 731, F 032 B30 732, F 032 B40 263, F 032 B91 533 |
| HELLA | 8EL 012 428-781 |
| JAPANPARTS | AL-202JM |
| JAPKO | AL-202JM |
| KAMOKA | 8620355, 8620500 |
| KARMANN | 308055 |
| LUCAS | LRA02112 |
| MAGNETI MARELLI | 943317461010 |
| MEAT & DORIA | 5510632 |
| RIDEX | 4G0828, 4G0828R |
| VALEO | 439574, 440025, 595231 |
| VEMO | V10-13-44470, V10-77-1017 |
| VW | 06C903016B, 078903016R, 078903016RX, 078903016S, 078903016SX |
| WILSON | 90156519 |