Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264308828 |
| Kvaliteet | +Line Pro |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 120A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −60° |
| ACAUTO | AC-CBA1664 |
| AS-PL | A0573S, A3054 |
| BOSCH | 0 124 515 030, 0 986 044 310, 1 986 A00 840, 1 986 A00 841 |
| BTS Turbo | G107413, G107414 |
| BV PSH | 205.511.120.000, 205.511.120.340, 205.511.120.500 |
| DENSO | DAN3022 |
| ERA | 210535, 210535A |
| EUROTEC | 12044310 |
| FEBI BILSTEIN | 101548 |
| GM | AG1092, AG1092RB |
| HC-Cargo | F 032 0PX 602, F 032 113 283, F 032 135 172, F 032 135 469, F 032 139 656, F 032 139 921, F 032 139 925, F 032 140 093, F 032 140 273, F 032 142 268, F 032 142 270, F 032 142 272, F 032 230 732, F 032 230 777, F 032 231 557, F 032 231 933, F 032 232 198, F 032 232 766, F 032 233 713, F 032 235 415, F 032 235 652, F 032 333 103, F 032 333 110, F 032 333 119, F 032 B30 706, F 032 B30 731, F 032 B31 103, F 032 B91 326, F 032 B91 867 |
| HELLA | 8EL 012 426-111 |
| LUCAS | LRA01969 |
| MAGNETI MARELLI | 063731664010 |
| OSSCA | 07825 |
| RIDEX | 4G0475 |
| STELLOX | 06-10735-SX |
| VALEO | 437176, 439263 |
| VEMO | V10-13-50070 |
| VW | 06B903016F, 06B903016G, 06B903018BX |
| WILSON | 90156505, 90225510 |
| vika | 99031224201 |