Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264140985 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 90A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 56mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −60° |
| ACAUTO | AC-CBA1546 |
| AS-PL | A0050, A0050(SEG), A01258(SEG), A0188, A3642PR, A3642S |
| BOSCH | 0 124 325 017, 0 124 325 025, 0 986 041 310, 0 986 044 300, 1 986 A00 783, 1 986 A00 784, 1 986 A01 137, 1 986 A01 556 |
| BTS Turbo | G100394, G106130, G107502, G107503 |
| BV PSH | 051.000.259.810, 205.511.090.000, 205.511.090.395, 205.511.090.500, 205.511.090.505 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9001 |
| DENSO | DAN3034 |
| DOLZ | AFC001 |
| ERA | 210602, 210602A, 210733, 215231 |
| ESEN SKV | 11SKV001, 11SKV002, 11SKV003, 11SKV007, 11SKV009 |
| EUROTEC | 12044300 |
| GM | AG0568, AG0568RB, AG1089, AG1089RB, AG1090, AG1090RB, AG1116, AG1116RB |
| HC-Cargo | F 032 112 399, F 032 116 587, F 032 139 656, F 032 139 925, F 032 140 093, F 032 140 273, F 032 142 268, F 032 142 270, F 032 230 075, F 032 230 732, F 032 230 777, F 032 333 103, F 032 335 082, F 032 B30 731 |
| HELLA | 8EL 012 428-171 |
| JP GROUP | 1190100900 |
| KAMOKA | 8620056, 8620398 |
| LUCAS | LRA01968, LRA02082, LRB00480 |
| MAGNETI MARELLI | 063731546010 |
| MAXGEAR | 30-0045 |
| MEAT & DORIA | 5510296, 5510296G |
| NTY | ESA-FT-004, ESA-WW-000 |
| OSSCA | 02763 |
| RIDEX | 4G0161, 4G0161R, 4G0413, 4G0413R, 542R0234, 542R0250 |
| STELLOX | 06-10794-SX |
| Schaeffler INA | 529 0052 20, 529 0465 20, 529 0470 20, 529 0513 20, 535 0012 10, 535 0022 10 |
| VALEO | 200039, 437174, 437348, 439261, 439338, 593592 |
| VEMO | V10-13-44300, V10-13-44330 |
| VW | 038903018E, 038903018EX, 059903015H, 059903015HX, 059903015J, 06B903016A, 06B903016D, 06B903018D, 06B903018Q, 078903016E, 078903016G |
| WILSON | 90156338, 90156461, 90225507 |
| YSPARTS | YS-AP015 |
| vika | 99030011601 |