Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264079575 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 120A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −90° |
| ACAUTO | AC-CBA1147, AC-CBA1248, AC-CBA1403 |
| AS-PL | A0113, A0151, A0178 |
| BOSCH | 0 986 040 600 |
| BTS Turbo | G100322 |
| BV PSH | 205.508.120.340, 205.508.120.395 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9032 |
| DOLZ | AFC024 |
| ERA | 210726A |
| ESEN SKV | 11SKV002, 11SKV009 |
| EUROTEC | 12040600 |
| FEBI BILSTEIN | 15252 |
| GM | AG1470, AG1470RB |
| HELLA | 8EL 012 429-741 |
| LUCAS | LRA01848 |
| MAXGEAR | 30-0043 |
| MEAT & DORIA | 45005 |
| NTY | ESA-AU-000 |
| RIDEX | 4172P0068, 4G0460, 4G1170, 4G1170R |
| SWAG | 30 14 0007 |
| Schaeffler INA | 535 0004 10 |
| VALEO | 440048 |
| VEMO | V10-13-40600 |
| VW | 028903028F |
| WILSON | 90156329 |