Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264352913 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 190A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 77mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| ACAUTO | AC-CBA6260 |
| AS-PL | A2098PR, A2098S, A2100PR |
| BTS Turbo | G104581 |
| ERA | 209339 |
| EUROTEC | 12090743 |
| HITACHI | LR1190918 |
| LUCAS | LRA04193 |
| VW | 079903021J, 079903021JX |