Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264108664 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 115A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 67mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −60° |
| ACAUTO | AC-CBA0700 |
| AS-PL | A0111 |
| BOSCH | 0 120 468 024, 0 986 038 300 |
| BTS Turbo | G100017 |
| DAF | 1193277 |
| ERA | 210150R |
| EUROTEC | 12038300 |
| FIAT | 7612356, 7634026, 7689340, 7713061, 71718749 |
| HC-Cargo | F 032 130 911, F 032 130 912, F 032 130 958, F 032 133 261, F 032 133 402, F 032 134 565, F 032 137 148, F 032 140 081, F 032 140 093, F 032 140 263, F 032 142 270, F 032 142 271, F 032 233 726, F 032 902 680 |
| JP GROUP | 1190105500, 1190107500 |
| LUCAS | LRA01392, LRA01438, LRA01868 |
| RIDEX | 4G0115, 4G0485, 4G0485R |
| STELLOX | 06-10735-SX, 88-02300-SX, 88-02335-SX, 88-02339-SX |
| VALEO | 444549 |
| VEMO | V10-13-36660 |
| VW | 034903015F, 034903016, 034903016H, 034903017B, 034903017BX, 051903015A, 051903015D, 054903015J, 074903023N, 077903015, 077903015C, 077903015G, 077903017, 077903017X |
| WILSON | 90156174, 90196175 |