Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264186884 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 90A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 56mm |
| Vagude arv | 4 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −60° |
| ACAUTO | AC-CBA0318, AC-CBA0320, AC-CBA0569, AC-CBA0842 |
| AS-PL | A0093, A0094, A0096 |
| BOSCH | 0 986 033 160, 1 986 A01 765 |
| BTS Turbo | G100042, G105753 |
| ERA | 210117R |
| EUROTEC | 12032730, 12033160 |
| HC-Cargo | F 032 112 729 |
| HELLA | 8EL 012 426-651, 8EL 012 428-871 |
| JP GROUP | 1190105100 |
| LUCAS | LRA00887, LRA02613 |
| MAHLE | MG 457 |
| OSSCA | 05076 |
| RIDEX | 4G0061, 4G0453, 4G0453P, 4G0453R, 4G0920R, 4G1173, 4G1173R |
| STELLOX | 06-10716-SX |
| VALEO | 440254 |
| VEMO | V10-13-33160, V10-13-34150 |
| VW | 026903015F, 035903017AX, 049903023P, 049903027A, 050903015G, 053903015B, 053903015E, 068903018A, 26903015B |
| WILSON | 90156127 |