Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264161546 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 24V |
| Generaator- laadevool [A] | 60A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 76mm |
| Vagude arv | 2 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| AS-PL | A6004 |
| BTS Turbo | G101384 |
| GM | RTR8156 |
| HC-Cargo | F 032 116 029 |
| TOYOTA | 2706017120, 2706017240, 2706058150, 2706058230, 2706058250 |