Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264015801 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 130A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 58mm |
| Vagude arv | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| AS-PL | A6008, A6660(DENSO), A6660S |
| BOSCH | 0 986 086 740, 1 986 A01 649, 1 986 A01 797 |
| BTS Turbo | G101752, G103703, G105434 |
| BV PSH | 195.982.130.260 |
| DENSO | DAN1493 |
| ERA | 211064A |
| LUCAS | LRA04310 |
| TOYOTA | 2706051010, 2706051020 |