Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264284924 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 130A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 54mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +10° |
| AS-PL | A6249, A6296, A6465S |
| BOSCH | 1 986 A01 798 |
| BTS Turbo | G101723, G105328 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9085 |
| DOLZ | AFC920954 |
| EUROTEC | 12060959 |
| HC-Cargo | F 032 333 062 |
| HELLA | 9XU 358 038-551 |
| LUCAS | LRA03861 |
| MEAT & DORIA | 45205 |
| NTY | ESA-TY-005 |
| STELLOX | 20-01450-SX |
| Schaeffler INA | 535 0209 10 |
| TOYOTA | 270600P150, 270600P151, 2706031110, 2706031111, 2706031112, 2706031140, 2706031141, 2706031220, 270603111184 |
| VALEO | 444651, 588169 |
| WILSON | 90295619 |