Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264168033 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 100A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +90° |
| AS-PL | A6316 |
| BOSCH | 0 986 087 240, 1 986 A01 463 |
| BTS Turbo | G101733 |
| DOLZ | AFC154 |
| ERA | 209653A, 215997 |
| EUROTEC | 12060896 |
| FEBI BILSTEIN | 05193 |
| GM | PRP745 |
| GSP | S100159 |
| HC-Cargo | F 032 116 610, F 032 333 454 |
| KAMOKA | 8630163 |
| LUCAS | LRA04101, LRA04217 |
| MEAT & DORIA | 45204, 52379 |
| METZGER AUTOTEILE | 54004102 |
| NTY | ESA-TY-003 |
| OPTIMAL | G1-040 |
| RIDEX | 284R0244 |
| SKF | VKM 06106 |
| STELLOX | 06-10962-SX, 51-00917-SX |
| SWAG | 40 72 0005 |
| Schaeffler FAG | 840 0802 10 |
| Schaeffler INA | 535 0198 10 |
| TOYOTA | 2706028300, 2706028301, 2706028311, 270602830184 |
| WILSON | 90295622 |