Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264451371 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 90A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 60mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −8° |
| AS-PL | A3214(VALEO), A3214S |
| ASHIKA | AL-195JM |
| BTS Turbo | G102113, G104460 |
| BV PSH | 195.946.090.346, 195.946.090.500 |
| ERA | 210690, 210690R |
| EUROTEC | 12060933 |
| JAPANPARTS | AL-195JM |
| JAPKO | AL-195JM |
| LUCAS | LRA03355 |
| MAGNETI MARELLI | 063377598010, 063730855010 |
| OSSCA | 94716 |
| RIDEX | 4G1538R |
| TOYOTA | 270600Q140, 2706040090 |
| VALEO | 439763, 440355, 599167 |