Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264332502 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 100A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 67mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 180° |
| ACAUTO | AC-CBA6075 |
| AS-PL | A6094 |
| BTS Turbo | G101652 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9097 |
| DENSO | DAN1017 |
| DOLZ | AFC920814 |
| ERA | 210773, 210773A |
| EUROTEC | 12060920, 12061006 |
| GM | AG0104, AG0104RB, AG1172, AG1172RB |
| HC-Cargo | F 032 114 290, F 032 115 666 |
| KAMOKA | 8620240, 8620442 |
| LUCAS | LRA03370 |
| MAGNETI MARELLI | 063377538010 |
| RIDEX | 4G0880, 4G0880R, 4G1372 |
| STELLOX | 20-01438-SX |
| Schaeffler INA | 535 0288 10 |
| TOYOTA | 270600Q070, 2706040050 |
| VALEO | 444220 |