Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264332519 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 100A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 57mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +20° |
| ACAUTO | AC-CBA5746 |
| AS-PL | A6064, A6064(DENSO) |
| BTS Turbo | G101653, G103582, G105339 |
| BV PSH | 051.000.303.820, 195.943.100.260 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9127 |
| DENSO | DAN1015 |
| DOLZ | AFC920892 |
| ERA | 210978, 210978A |
| EUROTEC | 12060929 |
| KAMOKA | 8620619 |
| LUCAS | LRA03410 |
| MAGNETI MARELLI | 063377536010 |
| RIDEX | 4G1439R |
| Schaeffler INA | 535 0282 10 |
| TOYOTA | 270600Y060, 270600Y080, 2706047020 |