Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264393466 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 80A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 76mm |
| Vagude arv | 2 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +24° |
| ACAUTO | AC-JBA1534 |
| AS-PL | A6104 |
| ASHIKA | 002-T538 |
| BOSCH | 0 986 083 720, 1 986 A00 583 |
| BTS Turbo | G101502, G103636, G105274 |
| BV PSH | 195.942.080.260, 195.942.080.415 |
| DENSO | DAN1114 |
| EUROTEC | 12060592 |
| GM | AG0782, AG0782RB |
| HC-Cargo | F 032 112 356, F 032 133 672, F 032 133 673, F 032 133 679, F 032 135 734, F 032 136 357, F 032 140 237, F 032 140 371, F 032 142 075, F 032 230 861, F 032 231 109, F 032 231 181, F 032 232 790, F 032 B40 237 |
| HELLA | 8EL 012 426-551 |
| JAPANPARTS | ALT538 |
| JAPKO | 2T538 |
| LUCAS | LRA01598 |
| RIDEX | 4G0556, 4G0556R |
| STELLOX | 06-10772-SX |
| TOYOTA | 2706017150, 2706017170, 2706017171, 2706017220, 270601722084 |
| VALEO | 444629 |
| WILSON | 90295464 |