Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264110926 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 90A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 68mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| ACAUTO | AC-CBA1889 |
| AS-PL | A0240, A0240PR |
| ASHIKA | AL-193JM |
| BTS Turbo | G100353 |
| BV PSH | 195.940.090.280, 195.940.090.340 |
| ERA | 210889, 210889A, 210889R |
| EUROTEC | 12060883 |
| GM | AG0104, AG0104RB |
| HC-Cargo | F 032 114 311, F 032 135 172, F 032 140 093, F 032 140 273, F 032 142 268, F 032 142 270, F 032 230 732, F 032 239 990, F 032 333 103, F 032 333 119, F 032 333 803, F 032 902 683, F 032 B30 731, F 032 B91 326, F 032 B91 330, F 032 B91 867 |
| JAPANPARTS | AL-193JM |
| JAPKO | AL-193JM |
| LUCAS | LRA03212 |
| MAGNETI MARELLI | 063731889010, 943318891010 |
| MEAT & DORIA | 5510156 |
| RIDEX | 4G0323 |
| TOYOTA | 270600Q040, 270600Q04084 |
| VALEO | 440824, 443291, 592098, 592389 |