Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264158249 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 80A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 53mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +40° |
| ACAUTO | AC-CBA2125, AC-JBA1722 |
| AS-PL | A4088, A6379(DENSO) |
| BOSCH | 0 986 082 360, 1 986 A00 644 |
| BTS Turbo | G101815, G103590 |
| BV PSH | 195.939.080.056, 195.939.080.261 |
| DENSO | DAN1024, DAN1025 |
| ERA | 210765, 210765A, 210840, 210840R, 216019 |
| EUROTEC | 12060922, 12061043 |
| HC-Cargo | F 032 114 897 |
| LUCAS | LRA03345 |
| MAGNETI MARELLI | 063377544010, 063732125010 |
| TOYOTA | 270600H090, 270600Y010, 270600Y030, 2706047050 |