Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264158102 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 100A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 58mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −75° |
| ACAUTO | AC-CBA2097 |
| AS-PL | A6065, A6065(DENSO) |
| ASHIKA | AL-199JM |
| BOSCH | 1 986 A01 303 |
| BTS Turbo | G101649, G103585 |
| BV PSH | 051.000.205.810, 051.000.205.815, 195.936.100.260, 195.936.100.340 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9096 |
| DENSO | DAN1018 |
| DOLZ | AFC153 |
| ERA | 210979, 210979A, 210979R |
| EUROTEC | 12060921 |
| GM | AG1163, AG1163RB, P0221 |
| HC-Cargo | F 032 115 657, F 032 140 371, F 032 142 270, F 032 232 790, F 032 235 607, F 032 238 062, F 032 238 063, F 032 238 687, F 032 239 718, F 032 330 529, F 032 333 119, F 032 333 331, F 032 B91 327 |
| HELLA | 8EL 011 712-931 |
| JAPANPARTS | AL-199JM |
| JAPKO | AL-199JM |
| KAMOKA | 8620537 |
| LUCAS | LRA03633 |
| MAGNETI MARELLI | 063377539010, 063732097010 |
| MEAT & DORIA | 45236, 5540431 |
| RIDEX | 4G0535, 4G0535P, 4G0535R |
| STELLOX | 06-10978-SX |
| Schaeffler INA | 535 0240 10 |
| TOYOTA | 270600N040, 270600N050, 2706033100, 270603310084 |
| VALEO | 440892, 443067 |