Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264204854 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 100A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 57mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 180° |
| ACAUTO | AC-CBA2036 |
| AS-PL | A6089(DENSO), A6096, A6096(DENSO), A6096PR |
| BOSCH | 0 986 082 080, 1 986 A01 203 |
| BTS Turbo | G101740, G103597, G103686, G105428 |
| BV PSH | 195.927.100.260, 195.927.100.261, 195.927.100.265, 195.927.100.340 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9076 |
| DENSO | DAN1045, DAN1351 |
| DOLZ | AFC152 |
| ERA | 209361A, 209370A |
| EUROTEC | 12060926 |
| GM | AG1676, AG1676RB |
| HC-Cargo | F 032 114 490, F 032 140 237, F 032 140 371, F 032 142 270, F 032 232 790, F 032 235 607, F 032 235 837, F 032 238 062, F 032 238 063, F 032 238 687, F 032 239 718, F 032 330 527, F 032 333 119, F 032 B40 237 |
| HELLA | 8EL 015 630-681, 8EL 015 630-691, 9XU 358 039-041 |
| KAMOKA | 8620541, 8620600 |
| LUCAS | LRA03172 |
| MAGNETI MARELLI | 063732036010, 943320361010 |
| MAXGEAR | 30-0162 |
| MEAT & DORIA | 5540425 |
| MEYLE | 30-14 053 1003 |
| NTY | ESA-TY-000 |
| RIDEX | 1390F0053, 4G0177, 4G0177R |
| STELLOX | 06-10978-SX |
| Schaeffler INA | 535 0232 10 |
| TOYOTA | 270600R011, 270600R040, 270600R04000, 270600R050, 2706026051 |
| VALEO | 440985 |