Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264364244 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 100A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 60mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +80° |
| AS-PL | A6055(DENSO), A6055(P), A6317, A6603S |
| BTS Turbo | G101742, G105386 |
| BV PSH | 195.926.100.054 |
| EUROTEC | 12060961 |
| FEBI BILSTEIN | 193145 |
| GM | PRP745 |
| HELLA | 8EL 015 659-341 |
| KAMOKA | 8620033, 8620455 |
| TOYOTA | 270600H100, 2706028270, 2706028350, 270602827084, 27060OH100 |