Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264083497 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 60A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 67mm |
| Vagude arv | 2 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +20° |
| ACAUTO | AC-JBA0799 |
| AISIN | WE-OP21 |
| AKS DASIS | 570271N, 570482N |
| AS-PL | A6135, A6135SR, A6139, A6688S |
| ASHIKA | 002-T915, 002-T916 |
| BGA | CP2588 |
| BOSCH | 0 986 043 011 |
| BTS Turbo | G101409 |
| CITROËN/PEUGEOT | 9612109826 |
| CONTINENTAL CTAM | CT540WP1, WP6067 |
| DENCKERMANN | A310064, A310064P |
| DOLZ | O118 |
| ERA | 210768A |
| EUROTEC | 12060341, 12060342, 12060382, 12060716 |
| FEBI BILSTEIN | 01265 |
| FRECCIA | WP0182 |
| GM | RTR8056 |
| HC-Cargo | F 032 111 483, F 032 114 203, F 032 133 526, F 032 140 278, F 032 140 369, F 032 142 275 |
| JAPANPARTS | ALT915, ALT916 |
| JAPKO | 2T915, 2T916 |
| KAMOKA | T0228 |
| LEMFÖRDER | 17741 01 |
| LUCAS | LRA01096, LRA01227 |
| MAGNETI MARELLI | 352316170865 |
| MAXGEAR | 47-0067 |
| MEAT & DORIA | 5540301, 5540818 |
| NTY | CPW-PL-019 |
| OPTIMAL | AQ-1486 |
| OSSCA | 00546, 13786, 44491 |
| RIDEX | 4G0626, 4G1323 |
| SASIC | 9001180 |
| STELLOX | 06-10731-SX, 06-10828-SX, 4511-0004-SX |
| SWAG | 40 15 0015 |
| Schaeffler INA | 538 0308 10 |
| THERMOTEC | D1X019TT |
| TOYOTA | 2702054150, 2702054190, 2702054220, 2702054320, 2702054542, 2704054030, 2704054040, 2704054050, 2704054060, 2704054060A, 2704054080, 2704054100, 2704054141, 2704054151, 2704054270, 2704054271, 2704054272, 2704064010, 2706054100 |
| VALEO | 506087 |
| WILSON | 90295078 |