Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264127566 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 55A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 77mm |
| Vagude arv | 2 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +15° |
| ACAUTO | AC-JBA0193, AC-JBA0777 |
| AS-PL | A6135, A6135SR, A6139, A6349 |
| ASHIKA | 002-T916 |
| BOSCH | 0 986 042 971, 0 986 049 840 |
| BTS Turbo | G101346 |
| CITROËN/PEUGEOT | 9612109820 |
| ERA | 210768A, 210768R |
| EUROTEC | 12060343, 12060344, 12060354, 12060355, 12060360, 12060714 |
| HC-Cargo | F 032 111 483, F 032 132 556, F 032 132 657, F 032 140 278, F 032 140 369, F 032 142 275 |
| HELLA | 8EL 012 429-271, 8EL 012 429-691 |
| JAPANPARTS | ALT916 |
| JAPKO | 2T916 |
| LUCAS | LRA01070, LRA01089, LRA01096, LRA01110, LRA01115 |
| MEAT & DORIA | 5540301 |
| RIDEX | 4G0212, 4G0212R, 4G0626, 4G0950 |
| STELLOX | 06-10828-SX |
| TOYOTA | 2702054250, 2702054351, 2702054352, 2702054353, 2702054354, 2702054382, 2702054383, 2702054400, 2702054403, 2702054700, 2702056220, 2703054190, 2703054241, 2703054242, 2703054243, 2703054244, 2703054250, 2703054253, 2703054260, 2703054261, 2703054262, 2703057081, 2706054101 |
| VALEO | 444563 |
| VW | J2702054352 |