Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264032709 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 55A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 67mm |
| Vagude arv | 2 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +20° |
| ACAUTO | AC-JBA0193, AC-JBA0777 |
| AS-PL | A6135, A6135SR, A6139, A6349 |
| ASHIKA | 002-T915, 002-T916 |
| BOSCH | 0 986 036 311, 0 986 049 840 |
| BTS Turbo | G101343 |
| ERA | 210768R, 210797A, 215983 |
| EUROTEC | 12060342, 12060343 |
| HC-Cargo | F 032 111 483, F 032 114 288, F 032 132 556, F 032 132 657, F 032 140 278, F 032 140 369, F 032 142 275 |
| HELLA | 8EL 012 427-691, 8EL 012 429-271, 8EL 012 429-691 |
| JAPANPARTS | ALT915, ALT916 |
| JAPKO | 2T915, 2T916 |
| LUCAS | LRA01070, LRA01110, LRA01115 |
| MEAT & DORIA | 52055, 5540238, 5540301 |
| OSSCA | 13786 |
| RIDEX | 4G0212, 4G0212R, 4G0626, 4G0950 |
| STELLOX | 06-10828-SX |
| TOYOTA | 2702054160, 2702054210, 2703054130, 2703054140, 2703054150, 2703054160, 2703054210, 2703054263 |
| VALEO | 444563 |
| WILSON | 90295448, 90295449 |