Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264152360 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 75mm |
| Vagude arv | 2 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +10° |
| ACAUTO | AC-JBA0750, AC-JBA1367 |
| AS-PL | A6040, A6040SR, A6333, A6525S, A6885S |
| ASHIKA | 002-T529 |
| AUTLOG | RT5068 |
| BOSCH | 0 986 049 510 |
| BTS Turbo | G101420, G105237 |
| BV PSH | 195.705.070.340 |
| CITROËN/PEUGEOT | 9660218537 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9081 |
| DOLZ | AFC145 |
| ERA | 210267A, 210267R |
| EUROTEC | 12060418, 12060768 |
| FEBI BILSTEIN | 188288 |
| GM | AG0634, AG0634RB |
| HC-Cargo | F 032 111 960, F 032 111 963, F 032 132 084, F 032 133 672, F 032 133 673, F 032 133 679, F 032 135 138, F 032 135 734, F 032 136 357, F 032 137 373, F 032 137 684, F 032 139 584, F 032 140 087, F 032 140 237, F 032 140 239, F 032 140 371, F 032 230 671, F 032 231 231, F 032 232 790, F 032 235 223, F 032 235 260, F 032 237 663, F 032 333 112, F 032 B40 237 |
| HELLA | 8EL 012 428-041, 9XU 358 038-781 |
| JAPANPARTS | ALT529 |
| JAPKO | 2T529 |
| LUCAS | LRA02650, LRA02710, LRA03332 |
| MAGNETI MARELLI | 943313671010 |
| MEAT & DORIA | 45171, 5540437 |
| NTY | ESA-TY-002 |
| OSSCA | 90787 |
| RIDEX | 4G0237, 4G0237R, 4G0352, 4G1326, 4G1326R |
| STELLOX | 06-10768-SX, 06-10774-SX |
| Schaeffler INA | 535 0173 10 |
| TOYOTA | 2704054280, 2704054290, 2704054300, 2704054310, 2704054350, 2704054410, 2704054440, 2704054450, 2704054500, 2704054520, 2704054580, 2706054140, 2706054160, 2706054170, 2706054220, 2706054290, 2706054330, 2706054340, 2706054360 |
| VALEO | 444614 |