Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264203352 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 90A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 60mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +25° |
| AS-PL | A6892S |
| ASHIKA | 002-T620 |
| BTS Turbo | G101579 |
| BV PSH | 195.589.090.265 |
| DENSO | DAN950 |
| DOLZ | AFC148 |
| ERA | 210677, 210677A, 210677R |
| EUROTEC | 12060841 |
| GM | AG0308, AG0308RB |
| HC-Cargo | F 032 114 012, F 032 133 673, F 032 133 679, F 032 135 413, F 032 136 357, F 032 230 861, F 032 232 790, F 032 232 793, F 032 234 091, F 032 237 663, F 032 333 119, F 032 B40 237 |
| HELLA | 9XU 358 038-911 |
| JAPANPARTS | ALT620 |
| JAPKO | 2T620 |
| LUCAS | LRA02860 |
| MAGNETI MARELLI | 063731892010 |
| MEAT & DORIA | 45193, 5540223 |
| NTY | ESA-TY-008 |
| RIDEX | 4G1491 |
| STELLOX | 06-10726-SX |
| Schaeffler INA | 535 0199 10 |
| TOYOTA | 2706033030, 270603303084 |