Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264204007 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 90A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 62mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −25° |
| ACAUTO | AC-CBA1930 |
| AS-PL | A0241, A0241PR |
| ASHIKA | 002-T923, AL-192JM |
| BTS Turbo | G100355, G106588 |
| BV PSH | 051.000.093.810, 195.582.090.340 |
| DOLZ | AFC147 |
| ERA | 210896A, 210896R |
| EUROTEC | 12060887 |
| FEBI BILSTEIN | 101554, 1001635 |
| GM | AG0103, AG0103RB, P0219 |
| HC-Cargo | F 032 114 291, F 032 135 172, F 032 140 093, F 032 140 273, F 032 141 233, F 032 142 268, F 032 142 270, F 032 230 732, F 032 230 777, F 032 239 990, F 032 330 185, F 032 333 103, F 032 333 119, F 032 B30 731, F 032 B30 732 |
| HELLA | 8EL 015 630-571 |
| JAPANPARTS | AL-192JM, ALT923 |
| JAPKO | 2T923, AL-192JM |
| JPN | 80E2002-JPN |
| LUCAS | LRA03121 |
| MAGNETI MARELLI | 063731930010, 943319301010 |
| MEAT & DORIA | 45233, 5510066 |
| NTY | ESA-TY-004 |
| RIDEX | 4G0256, 4G0256R |
| STELLOX | 06-10978-SX |
| Schaeffler INA | 535 0238 10 |
| TOYOTA | 270600N011 |
| VALEO | 440837, 588146, 592389, 599003 |