Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264183319 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 100A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 58mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −25° |
| ACAUTO | AC-CBA2069 |
| AS-PL | A0496, A6041, A6352, A6352(DENSO), A6527(DENSO), A6527S |
| ASHIKA | AL-162JM |
| AUTLOG | RT5062, RT5068 |
| BOSCH | 0 986 082 010 |
| BTS Turbo | G101676, G103606 |
| BV PSH | 195.574.100.260, 195.574.100.340 |
| CITROËN/PEUGEOT | 5705KN |
| CONTINENTAL CTAM | AP9074, AP9076 |
| DENSO | DAN1070 |
| DOLZ | AFC145, AFC152, AFC159 |
| ERA | 210775A, 210775R |
| EUROTEC | 12060863 |
| FAST | FT45622 |
| HC-Cargo | F 032 113 969, F 032 115 452, F 032 116 637, F 032 140 093, F 032 140 371, F 032 142 270, F 032 142 272, F 032 232 790, F 032 235 607, F 032 238 063, F 032 238 687, F 032 239 718, F 032 333 110, F 032 B91 327 |
| HELLA | 8EL 011 713-121, 9XU 358 038-781, 9XU 358 039-041 |
| JAPANPARTS | AL-162JM |
| JAPKO | AL-162JM |
| JPN | 80E2006-JPN |
| KAMOKA | 8620433 |
| LUCAS | LRA03060, LRA03067 |
| MAGNETI MARELLI | 063732069010 |
| MAXGEAR | 30-0162, 30-0174 |
| MEAT & DORIA | 45171, 45254, 5540020 |
| MEYLE | 30-14 053 1003, 414 053 1000 |
| NTY | ESA-CT-004, ESA-TY-000, ESA-TY-002, ESA-TY-006 |
| RIDEX | 1390F0053, 1390F0145 |
| STELLOX | 06-10927-SX |
| Schaeffler INA | 535 0103 10, 535 0173 10, 535 0232 10 |
| TOYOTA | 2706030060, 2706030130, 2706030131, 2706030210, 270603006084, 270603013084, 270603013184 |
| VALEO | 440516, 588129 |