Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264204175 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 130A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 58mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −44° |
| AS-PL | A6027, A6027(DENSO), A6027PR, A6027SR, A6473(DENSO), A6473S, A6676S |
| ASHIKA | 002-T623, AL-182JM |
| BOSCH | 0 986 084 270, 1 986 A01 627 |
| BTS Turbo | G101671, G103767 |
| BV PSH | 195.572.130.260, 195.572.130.415 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9077 |
| DENSO | DAN945 |
| DOLZ | AFC151 |
| ERA | 210493, 210493A, 210493R |
| EUROTEC | 12061008 |
| FEBI BILSTEIN | 188133 |
| GM | AG0303, AG0303RB |
| HC-Cargo | F 032 114 115, F 032 133 679, F 032 140 237, F 032 140 371, F 032 141 233, F 032 232 790, F 032 235 588, F 032 236 328, F 032 236 329, F 032 236 332, F 032 238 687, F 032 239 718, F 032 332 310, F 032 B40 237 |
| HELLA | 9XU 358 038-231 |
| JAPANPARTS | AL-182JM, ALT623 |
| JAPKO | 2T623, AL-182JM |
| JPN | 80E2004-JPN |
| LUCAS | LRA02298 |
| MAGNETI MARELLI | 063377503010, 063731721010, 943317211010 |
| MAXGEAR | 30-0177 |
| MEAT & DORIA | 45172, 5540428 |
| MEYLE | 30-14 053 1004 |
| NTY | ESA-TY-001 |
| RIDEX | 1390F0057, 4G0120, 4G0120R |
| SKF | VKM 06100 |
| STELLOX | 06-10768-SX |
| Schaeffler INA | 535 0184 10 |
| TOYOTA | 2706027070, 2706027100, 270602707084 |
| VALEO | 444236 |