Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264158126 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 150A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 58mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| ACAUTO | AC-CBA5809, AC-CBA6106 |
| AS-PL | A6371, A6371(DENSO) |
| ASHIKA | AL-134JM |
| BOSCH | 0 986 085 110, 1 986 A00 639 |
| BTS Turbo | G101650, G103685, G105336 |
| BV PSH | 195.568.150.260, 195.568.150.340 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9076 |
| DENSO | DAN1350 |
| DOLZ | AFC152 |
| ERA | 209517A, 209534A, 209534R, 211000A, 215997, VRH200595 |
| EUROTEC | 12061019 |
| GM | AG1809, AG1809RB |
| HC-Cargo | F 032 115 669 |
| HELLA | 8EL 015 659-351, 9XU 358 039-041 |
| JAPANPARTS | AL-134JM |
| JAPKO | AL-134JM |
| KAMOKA | 8620022, 8630163 |
| LUCAS | LRA03378 |
| MAXGEAR | 30-0162 |
| MEAT & DORIA | 5540512 |
| MEYLE | 30-14 053 1003 |
| NTY | ESA-TY-000 |
| OSSCA | 65216 |
| RIDEX | 1390F0053, 4G1146, 4G1146R |
| STELLOX | 06-10978-SX |
| Schaeffler INA | 535 0232 10 |
| TOYOTA | 2706006081, 2706026060, 2706026081 |