Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264123766 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 100A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 57mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +30° |
| AS-PL | A6659S, A6711S, AR6040S |
| ASHIKA | 002-T545 |
| BTS Turbo | G101552 |
| BV PSH | 195.561.100.415 |
| EUROTEC | 12060746 |
| HC-Cargo | F 032 116 444 |
| JAPANPARTS | ALT545 |
| JAPKO | 2T545 |
| LUCAS | LRA01927 |
| RIDEX | 4G0672 |
| STELLOX | 06-10768-SX |
| TOYOTA | 2706043220, 2706046270, 2706046300 |
| VALEO | 444673 |
| WILSON | 90295360, 90295361, 90295362 |