Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264081776 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 80A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 57mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +30° |
| ASHIKA | 002-T545 |
| BTS Turbo | G101505, G106351 |
| BV PSH | 195.561.080.415 |
| DAIHATSU | 2706046050000 |
| ERA | 209671A |
| EUROTEC | 12060942 |
| GM | PRP768, RTR8053 |
| HC-Cargo | F 032 133 673, F 032 133 679, F 032 136 357, F 032 138 894, F 032 140 237, F 032 142 075, F 032 230 861, F 032 232 790, F 032 232 793, F 032 B40 237 |
| JAPANPARTS | ALT545 |
| JAPKO | 2T545 |
| LUCAS | LRA01923 |
| RIDEX | 4G0570 |
| STELLOX | 06-10768-SX |
| TOYOTA | 2706043250, 2706046050, 2706046060, 2706046140, 2706046170, 2706046190, 2706046240, 2706046250, 270604619084 |
| WILSON | 90295211, 90295211N, 90295268, 90295286, 90295287 |