Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264123742 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 80A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −60° |
| ACAUTO | AC-CBA2047, AC-JBA1703 |
| AS-PL | A6054, A6054(DENSO), A6194(DENSO), A6194S |
| ASHIKA | 002-T613 |
| BOSCH | 0 986 049 490, 0 986 356 800, 1 986 A01 320 |
| BTS Turbo | G101623 |
| BV PSH | 053.000.761.056, 195.552.080.261 |
| DENSO | DAN942, DAN944, DAN948, DAN949 |
| ERA | 209003A, 209003R |
| EUROTEC | 12060803, 12060808 |
| FAE | 83530 |
| GENERAL MOTORS | 88969482 |
| HC-Cargo | F 032 114 361, F 032 133 673, F 032 133 679, F 032 136 357, F 032 138 894, F 032 140 371, F 032 142 075, F 032 230 861, F 032 231 181, F 032 232 790, F 032 232 793, F 032 237 663, F 032 B40 237 |
| HELLA | 8EL 012 426-251 |
| JAPANPARTS | ALT613 |
| JAPKO | 2T613 |
| JP GROUP | 1292000510 |
| KAMOKA | 8620400 |
| LUCAS | LRA02203, LUC4377, LUC9006 |
| MAGNETI MARELLI | 063377430010, 063377431010, 063377432010, 063731703010 |
| MAXGEAR | 53-0072 |
| MEAT & DORIA | 5540436 |
| OSSCA | 03264, 22125 |
| RIDEX | 4G0342R |
| STELLOX | 06-10783-SX, 10-38106-SX |
| TOPRAN | 202 512 |
| TOYOTA | 270600D060, 270600D110, 2706022020, 2706022030, 2706022040, 2706022070, 2706022080, 2706022090, 2706022100, 2706022130, 2706022150, 2706022160, 2706022170, 2706022180, 2706022200, 2706022210 |
| VALEO | 440499, 443110 |
| VEMO | V40-70-0029 |
| WILSON | 90295494, 90295517 |