Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264705368 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 80A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 57mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +25° |
| AS-PL | A6934S |
| BTS Turbo | G101509 |
| CITROËN/PEUGEOT | 9660218882, 9661219591 |
| LUCAS | LRA02995 |
| TOYOTA | 2706074490 |
| WILSON | 90295243 |