Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264284429 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 100A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +87° |
| ACAUTO | AC-CBA1907, AC-JBA1613 |
| AS-PL | A0224, A0646S, A0740(SEG), A0740S, A6055(DENSO), A6055(P), A6603S |
| ASHIKA | 002-T917 |
| BOSCH | 0 986 082 060, 1 986 A01 687 |
| BTS Turbo | G101698, G103769, G105383 |
| BV PSH | 195.550.100.260, 195.550.100.340 |
| DENSO | DAN952 |
| ERA | 209421A, 209421R, 216346 |
| EUROTEC | 12060826 |
| FEBI BILSTEIN | 193145 |
| GM | PRP745 |
| HC-Cargo | F 032 114 273, F 032 133 673, F 032 133 679, F 032 136 357, F 032 140 237, F 032 140 371, F 032 142 058, F 032 142 075, F 032 142 270, F 032 230 861, F 032 230 908, F 032 232 790, F 032 235 607, F 032 235 896, F 032 236 329, F 032 236 947, F 032 237 642, F 032 238 062, F 032 238 063, F 032 238 687, F 032 239 718, F 032 333 119, F 032 B40 237, F 032 B91 327 |
| HELLA | 8EL 015 659-341 |
| JAPANPARTS | ALT917 |
| JAPKO | 2T917 |
| KAMOKA | 8620033, 8620136 |
| LUCAS | LRA02189 |
| MAGNETI MARELLI | 063377435010, 063731613010 |
| OSSCA | 32102 |
| RIDEX | 4G0211, 4G0211R |
| STELLOX | 06-10726-SX |
| TOYOTA | 2706025260, 2706028070, 2706028150, 2706028160, 2706028260 |
| VALEO | 440518 |